nl-BE
Resultaten

Renson contactpersonen voor België

Zonvakkers, verandabouwers en outdoor (intern)

Anne-Gaël Vanlier

Internal Account Representative | Screens, Structurele Zonwering & Façades

+32 (0)56 30 34 30

indoor-belux@renson.be

Charlotte Derveaux

Internal Account Coordinator | Outdoor

+32 (0)56 30 31 04

outdoor-benelux@renson.be

Dominique Verleyen

Internal Account Representative | Outdoor

+32 (0)56 30 35 25

outdoor-benelux@renson.be

Filip Cottenier

Internal Account Representative | Screens, Structurele Zonwering & Façades

+32 (0)56 30 34 25

indoor-belux@renson.be

Karel Notebaert

Internal Account Representative | Screens, Structurele Zonwering & Façades

+32 56 30 32 60

indoor-belux@renson.be

Nico Vandecaveye

Internal Account Representative | Outdoor

+32 (0)56 30 35 29

outdoor-benelux@renson.be

Pieter De Blomme

Internal Account Representative | Screens, Structurele Zonwering & Façades

+32 (0)56 30 34 28

indoor-belux@renson.be

Vatcho Pogosian

Internal Account Representative | Screens, Structurele Zonwering & Façades

+32 (0)56 30 32 33

indoor-belux@renson.be

Wannes Vandersteene

Internal Account Coordinator | Groothandel & Installateur HVAC & DIY

+32 (0)56 30 31 43

indoor-belux@renson.be

Groothandel en installateurs mechanische ventilatie (intern)

Dary Callens

Internal Account Representative | Groothandel & Installateur HVAC en DIY

+32 (0)56 30 31 70

dary.callens@renson.be

Katia Vanden Nest

Internal Account Representative | Groothandel & Installateur HVAC en DIY

+32 (0)56 30 38 30

katia.vandennest@renson.be

Wannes Vandersteene

Internal Account Coordinator | Screens & Facades

+32 (0)56 30 31 43

wannes.vandersteene@renson.be

Architecten, EPB verslaggevers en studiekantoren (intern)

Line De Vulder

Market Developer | Architecten & EPB/Studiekantoren

+32 (0)56 30 31 64

line.devulder@renson.be

Michiel Vindevogel

Market Developer | Architectenhotline, Architecten & EPB/Studiekantoren

+32 (0)56 30 38 58

michiel.vindevogel@renson.be

Sleutel-op-de-deur en bouwbedrijven (intern)

Dary Callens

Internal Account Representative | Groothandel & Installateur HVAC en DIY

+32 (0)56 30 31 70

dary.callens@renson.be

Katia Vanden Nest

Internal Account Representative | Groothandel & Installateur HVAC en DIY

+32 (0)56 30 38 30

katia.vandennest@renson.be

Raamconstructeur, ijzerwaren, DIY en aannemer (extern)

Charlotte Dhuyvettere

External Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer | Oost- en West-Vlaanderen

charlotte.dhuyvettere@renson.be

Ivan De Ceuster

External Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer | Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

ivan.deceuster@renson.net

Alain Vanderheyden

External Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer | Wallonië

alain.vanderheyden@renson.be

Raamconstructeur, ijzerwaren, DIY en aannemer (intern accountmanagers Belux)

Steven De Tremerie

Internal Account Coordinator | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer

+32 (0)56 30 31 31

steven.detremerie@renson.be

Apollien Cordenier

Internal Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer

+32 (0)56 30 31 52

apollien.cordenier@renson.be

Sara Decuypere

Internal Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer

+32 (0)56 30 31 62

sara.decuypere@renson.be

Vicky Engels

Internal Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer

+32 (0)56 30 38 46

vicky.engels@renson.be

Rik Delombaerde

Assistant Intern Account Representatives

+ 32 (0)56 30 31 65

rik.delombaerde@renson.be

Showroom

Annelies Coorevits

Eindklant en showroom EXIT 5 Belux

+32 (0)56 62 96 87

annelies.coorevits@renson.be

Zonvakker, verandabouwer en outdoor (extern)

Chris Verstraete

Sales Manager Outdoor België & External Account Representative Wallonië

chris.verstraete@renson.be

Rik Parmentier

External Account Representative | Outdoor | Oost- en West-Vlaanderen

rik.parmentier@renson.be

Groothandel en installateurs mechanische ventilatie (accountmanagers)

Jens Van den Eede

Sales Manager HVAC/DIY | België

jens.vandeneede@renson.be

Martijn Loomans

External Account Representative | Groothandel & Installateurs HVAC | Antwerpen, Limburg & Vlaams-Brabant

martijn.loomans@renson.be

Sélim Sahnoune

External Account Representative | Groothandel & Installateurs HVAC | Wallonië

selim.sahnoune@renson.be

Thomas Bonte

External Account Representative | Groothandel & Installateurs HVAC | Oost- en West-Vlaanderen

thomas.bonte@renson.be

Prescriptie (Extern)

Isabelle De Vos

Concept Adviseur SOD & bouwpromotoren Vlaanderen

isabelle.devos@renson.net

Matthias Van Herreweghen

Sales Manager Specification | België

matthias.vanherreweghen@renson.be

Nathan Content

Concept Advisor Oost- en West-Vlaanderen

nathan.content@renson.be

Stefaan Lammens

Concept Advisor | Architecten, EPB/Studiekantoren & Projectontwikkelaars | Brussel (NL & FR)

stefaan.lammens@renson.be

Steven Poncelet

Concept Advisor | Architecten & EPB/Studiekantoren | Antwerpen, Limburg & Vlaams-Brabant

steven.poncelet@renson.be

Project Sales

Fabienne Dubois

Project Sales Representative | Antwerpen en Limburg

+ 32 (0)56 30 31 34

fabienne.dubois@renson.be

Karl De Volder

Project Sales Representative | Wallonië en Luxemburg

+32 (0)56 62 71 03

karl.devolder@renson.be

Lucie Deschaek

Project Sales Representative | Oost- en West-Vlaanderen

+ 32 (0)56 30 31 19

lucie.deschaek@renson.be

Maxime Verschoore

Project Sales Manager | België

maxime.verschoore@renson.be

Sabine Vanden Heede

Project Sales Representative | Brussel en Vlaams Brabant

+32 56 62 96 80

sabine.vandenheede@renson.eu

Commercieel directeur Belux

Hubbe Vanneste

Country Sales Manager Belux

hubbe.vanneste@renson.be

Sales manager Luxembourg

Jean-Yves Ettienne

Sales Manager Luxembourg

+352 (0)69 583 834

jeanyves.ettienne@renson.net

Local marketing Belux

Eva De Clercq

Marketeer Belux

+32 471 55 61 07

eva.declercq@renson.be

Jan De Winter

Visual Merchandiser

+32 498 10 76 21

jan.dewinter@renson.be

Pieter Lecluyse

Marketing Manager Belux

+32 (0)478 95 97 58

pieter.lecluyse@renson.be

Sylke Steelandt

Marketeer Belux

+32 (0)56 30 31 53

sylke.steelandt@renson.be

https://renson-kentico-acc.tbnlabs.be/nl-be/voor-professionals/zoeken