Renson contactpersonen voor Nederland

Intern accountmanager prescriptie

Madelon Lodewijks

Architecten, adviesbureaus, ontwikkelend aannemers

+32 56 37 58 38

madelon.lodewijks@renson.be

Intern accountmanager B2B

Evelyne Vermeersch

Intern accountmanager B2B distributie

+32 56 52 80 61

evelyne.vermeersch@renson.be

Shana Dequesne

Intern accountmanager B2B

+32 56 62 71 14

shana.dequesne@renson.be

Intern accountmanager B2C

Veerle Vergote

Zonvakkers en outdoor specialisten

+32 56 62 71 67

veerle.vergote@renson.be

Local marketeer

Teamleader Intern Accountmanagement

Conceptadviseurs (extern)

Joost Bronger

Conceptadviseur Noord - Architecten en adviseurs

+31 6 116 04 447

joost.bronger@renson.net

Bas van Gestel

Conceptadviseur Zuid - Architecten en adviseurs

+31 6 215 507 38

bas.vangestel@renson.net

Accountmanagers Noord (extern)

Lammert van Peursem

Woningbouwcorporaties, installateurs en installatieadviseurs

+31 6 151 154 89

lammert.vanpeursem@renson.net

Jeroen Boogman

B2C zonvakkers en outdoor specialisten

+31 6 460 562 18

jeroen.boogman@renson.net

Accountmanagers Zuid (extern)

Jaap Wickering

Woningbouwcorporaties, installateurs en installatieadviseurs

+31 6 114 244 71

jaap.wickering@renson.net

Tobias Lubberink

B2C zonvakkers en outdoor specialisten

+31 6 23 33 98 74

tobias.lubberink@renson.net

Accountmanagers Nationaal (extern)

Hans Bannink

Accountmanager nationaal

+31 6 535 204 23

hans.bannink@renson.net

Maico Schuttevaar

Ijzerwaren & kozijnenfabrikanten

+31 6 124 154 10

maico.schuttevaar@renson.net

Commercieel Directeur (extern)